Okolo Třeboně

Tradiční multižánrový festival Okolo Třeboně se koná koncem června a zahajuje letní prázdniny. Na programu jsou letní koncerty venku, a to koncerty v parku i koncerty na nádvoří zámku.

https://okolotrebone.cz/

ProgramZDE


Třeboňská nocturna

Ve dnech 12. – 16. července 2022 se koná další ročník Mezinárodního hudebního festivalu vážné hudby  MHF Třeboňská nocturna.


Borůvkobraní v Borovanech

Tradiční slavnosti Borovan se budou konat v termínu 9. – 10. července 2022.

http://www.boruvkobrani.cz


Pohádkový Chlum

Vodníci se už moc těší na setkání na dalším „Vodnickém splavu“ 1. – 5. srpna 2022. Již 21. setkání s vodníky, celodenní program pro děti – každý den jiná hraná pohádka, denní i noční pohádkový les, pěvecká soutěž „Zpívající ŽÁBA“ a další soutěže nejen na břehu, ale i ve vodě, pohádkové dílny, vodnická oficína, soutěžní diskotéky, jízda na koních a mnoho překvapení.

Kde: V Chlumu u Třeboně na náměstí, v kempu Hejtman – JIH /jak na břehu, tak i na ostrově/,v parku za MC HEJTMAN, v kempu KAPŘÍK, dále U SUMEČKA a v obecním kempu č.2 na Staňkově.

Program – ZDE.


Trhy na náměstí v Třeboni

Konají se v historickém centru jihočeské Třeboně v průběhu roku. Jedná se o populární řemeslné trhy, které jsou samostatnou událostí, a nebo různě tematické. Často tvoří doprovodný program třeboňských slavností či festivalů.

Program na rok 2022 – ZDE.