Základní cena: 2.300 Kč za chalupu a noc bez ohledu na počet ubytovaných osob (maximálně 5 osob + dětská postýlka).

V hlavní sezóně (červen – září) jsou možné pouze týdenní pobyty od soboty do soboty, případně delší dle dohody.

Mimo sezónu lze pronajmout i na kratší dobu, například prodloužené víkendy apod., minimálně však od pátku do neděle. Cena za pobyt pátek – neděle: 8.000 Kč. Ostatní zkrácené pobyty dle dohody.

V ceně jsou zahrnuty ručníky a ložní povlečení, internet přes wi-fi a několik dalších drobností, které vám zpříjemní pobyt.

Příjezd: 14:00 – 17:00 (pozdější nástup pobytu možný po předchozí domluvě)

Odjezd: nejpozději v 10:00

Další platby:

Elektřina se hradí dle skutečně odebrané spotřeby na konci pobytu po odečtu z elektroměru.

Ubytovací poplatek obci: 15 Kč na dospělou osobu a den. Vybírá se v den příjezdu.

Kauce: 3.000 Kč se vybírá při příjezdu pro případ poškození vybavení chalupy. Částka se vrací po předání objektu před odjezdem v případě, že je vše v pořádku a chalupa je uklizena. Pokud by nebylo uklizeno, odečetli bychom z kauce 1.000 Kč na úklid. Dojde-li k poškození vybavení, budeme požadovat uhrazení způsobené škody.

Platební podmínky:

Po potvrzení termínu rezervace je potřeba do 5 dní zaplatit 50% zálohy z celkové částky předem na náš účet, teprve poté bude váš pobyt závazně objednán. Vše si vzájemně potvrdíme e-mailem. Doplatek ceny se platí na náš účet nejpozději 7 dní před plánovaným nástupem pobytu, nebo je možné zaplatit při příjezdu v hotovosti.

Stornování pobytu:

Při stornování objednaného pobytu ve lhůtě 60 dní a více před plánovaným nástupem storno poplatek neplatíte. Pokud chcete zrušit pobyt v době 30 až 60 dní před příjezdem, hradíte 50% z celé smluvní ceny pobytu, odstoupíte-li od smlouvy 30 až 7 dní před zahájením pobytu, účtujeme 70% celkové smluvní ceny. Při stornování pobytu 7 dní a méně před nástupem požadujeme 100% celkové smluvní ceny.